wróć... Nowe funkcje powiadomienia eKlepsydra

eKlepsydra to dobrze znane na polskim rynku elektroniczne powiadomienie pogrzebowe, które zawsze dociera do celu czy to poprzez SMS, e-mail czy to udostępnione w komunikatorze typu WhatsApp. To pewniejszy i szybszy sposób dotarcia z informacją o dacie, godzinie i miejscu ceremonii pogrzebowej, niż zamieszczanie nekrologów prasowych oraz tradycyjnych klepsydr i jednocześnie doskonałe uzupełnienie tych tradycyjnych form powiadomienia o śmierci. Co ważne elektroniczne, powiadomienie pogrzebowe posiada szereg funkcji, których nie posiada tradycyjna papierowa klepsydra - przeczytasz o tym we wpisie: Klepsydra papierowa czy elektroniczna? oraz Co napisać w nagłówku eKlepsydry? 

Z początkiem roku eKlepsydra została rozbudowana o trzy nowe funkcjonalności: eWsparcie, ePodziękowanie oraz eRocznica.

eWsparcie jest powiadomieniem SMS wysłanym jednorazowo przez firmę pogrzebową 48 godzin po zrealizowaniu usługi pogrzebowej (wyznacznikiem jest data ostatniego wydarzenia w powiadomieniu eKlepsydra). Zawiera podziękowanie od firmy pogrzebowej skierowane do Rodziny oraz zaproszenie do skorzystania z innych usług, na przykład kamieniarskich. Każda firma pogrzebowa może dopasować treść do swojej indywidualnej oferty.

 

ePodziękowanie to powiadomienie przesyłane przez Rodzinę osoby zmarłej w sposób analogiczny jak eKlepsydra. Firma pogrzebowa generuje pierwszą wiadomość SMS, którą Rodzina przekazuje do uczestników pogrzebu. Jest wysyłane wieczorem w dniu ceremonii pogrzebowej. Rodzina może spersonalizować treść podziękowania.

 

Krótko po ceremonii pogrzebowej eKlepsydra przekształca się w powiadomienie o miejscu spoczynku. Natomiast kilka dni przed datą rocznicy śmierci automatycznie wysyłane jest powiadomienie eRocznica. Zawiera ono przypomnienie o tej ważnej dacie z zachętą do podzielenia się wpisem wspomnieniowym oraz odwiedzenia miejsca spoczynku. Jeśli firma pogrzebowa, na życzenie Rodziny, aktywuje tę funkcjonalność, SMS z przypomnieniem będzie wysyłał się przez kolejne 10 lat. 

 

Nowe usługi dostępne są tylko w eKlepsydrach generowanych przez firmy pogrzebowe, w przyszłości eRocznica i ePodziękowanie będą również dostępne dla osób, które zamówią eKlepsydrę online. 

 

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z funkcji ePodziękowanie oraz eRocznica, zapraszamy do kontaktu z naszymi partnerami.